Filip Penders

Praeses - Schakeljaar Industrieel ingenieur elektromechanica

Een club vol zwijnen en bier, kan toch niets anders geven dan plezier?!

praeses@technica-antwerpen.be

Robin van Mol

Vice-Praeses - Elektromechanica technische commercieel adviseur

Het leven is toch veel te kort om een brave student te zijn, Technica beantwoord aan mijn manier van leven.

vicepraeses@technica-antwerpen.be

Laurens Caubergs

Quaestor - Energietechnologie

Een rougeke dat drinkt ge niet, dat kantelt ge.

quaestor@technica-antwerpen.be

Kay Michiel

Cantor - Elektromechanica automatisatie

Ik zocht diepe intelectuele banden. nu hang ik vast aan deze rotzakskes en ik heb er nog geen seconde spijt van!

cantor@technica-antwerpen.be

Annelies Penders

Ab-Actis - Architectuur

Met 1 Penders op zwier? Met 2 maken we dubbel plezier!

abactis@technica-antwerpen.be

Lotte Duré

Zedenmeesteres - Grafische en digitale media grafimediatechnologie

Ik moest van die blondie, geen enkele moment spijt van gehad! Technica is geen studentenvereniging maar een tweede familie! Alleen maar liefde.

zeden@technica-antwerpen.be

Gerry Swennen

Schachtenmeester - Elektromechanica onderhoudstechnieken

Altijd al in een jeugdvereniging gezeten, dus een studentenvereniging leek me meteen een logische keuze en heb er nooit spijt van gehad.

schachtenmeester@technica-antwerpen.be

Tobi Huybrechts

Schachtenmeester - Elektromechanica automatisatie

Nieuw in Antwerpen en opzoek naar een goed feestje? of een sociale plaats om wat nieuwe mensen te leren kennen? sluit je dan aan bij Technica en join the party!

schachtenmeester@technica-antwerpen.be

Brando Fincken

S.O.C - Elektromechanica optie technisch commercieel adviseur

"Bier, seks en Technica" Wat moet ik nog meer zeggen?

soc@technica-antwerpen.be

Evi Claes

S.O.C - Grafische en digitale media grafimediatechnologie

Ineens stond mijn naam op "ja" voor de dooplijst. Uiteindelijk de beste verrassing van mijn studententijd.

soc@technica-antwerpen.be

Stéphanie Van Tulder

Feest - Vastgoed en makelaardij

Ik kende niemand in Antwerpen, dus heb ik via Technica de stad en de studenten leren kennen.

feest@technica-antwerpen.be

Naomi Joos

P.R - Toerisme en Recreatiemanagement

Bij Technica maak je niet alleen plezier, maar ook vriendschappen voor het leven!

pr@technica-antwerpen.be

Yasmine Ceulemans

P.R - Lager onderwijs

Super sociale groep waar je je onmiddelijk thuis voelt met het tofste studentencafé van 't stad.

pr@technica-antwerpen.be

Bas van der Hoeven

Redactor - Elektronica ICT

Je moet connected blijven toch?

redactor@technica-antwerpen.be

Ruben Nemes

Webmaster - Elektronica ICT

Met Technica heb je elke week wat te doen, je verveelt je nooit.

webmaster@technica-antwerpen.be

Michelle Mattheus

Meter

Technica is thuis komen bij je tweede familie.

Robinn Raes

Peter

De ideale studententijd... Dat doe je met Technica!

Rafaël Verbustel

Peter

Maarten Gevaert

Ere-lid

Ignace Debreyne

Ere-lid

Neil Rooze

Ere-lid